Vlaki Peking-Qingdao

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Trenutno vsak dan vozi 15 parov hitrih vlakov med Pekingom in Qingdaom. Vlaki z običajno hitrostjo so na voljo od Pekinga do Qingdaa, vendar je na povratni poti samo en vlak, Z350.

ture po Kitajski iz ZDA

Hitri vlaki Peking–Qingdao

Hitra dejstva

Urnik hitrih vlakov Peking–Qingdao

(Posodobljeno 10. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
G209 06:55 10.00 3 h 5 min
G195 16:10 21:01 4 h 51 min
D335 22:42 06:37 7 h 55 min

Zgornji urnik je samo za vašo referenco. Oglejte si najnovejše vozne rede od Pekinga do Qingdaa.



Urnik hitrih vlakov od Qingdaa do Pekinga

(Posodobljeno 10. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
G186 10:20 15:08 4 h 48 min
G196 15:57 20.40 4 h 43 min

Cene vozovnic za hitri vlak Peking–Qingdao

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
984 JPY (143 $) 523,5 JPY (76 $) ¥ 314 (46 $)

Vlaki z normalno hitrostjo Qingdao–Peking

Hitra dejstva

  • terminali: Železniška postaja Peking in železniška postaja Qingdao
  • Trajanje: 3½-7 ur
  • Glavna postajališča: Beidaihe, Tangshan, Yanjiao

Urnik vlakov z normalno hitrostjo Peking–Qingdao

(Posodobljeno 10. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
K7727 00:17 06:34 6 h 17 min
K339 11:03 14:33 3 h 30 min
K7715 16:10 19:58 3 h 48 min

Zgornji urnik je samo za vašo referenco. Oglejte si najnovejše vozne rede od Pekinga do Qingdaa.

Urnik vlakov z normalno hitrostjo od Qingdaa do Pekinga

(Posodobljeno 10. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
Z350 12:50 03: 01 + 1 14 h 11 min

Cene vozovnic za običajni vlak Qingdao–Peking

Mehko spanje Hard Sleeper Trdi sedež
¥ 372 (54 $) ¥ 241 (35 $) ¥ 124 (18 $)

Leti in potovanja s hitrimi vlaki med Pekingom in Qingdaom

Na voljo so tudi leti med Pekingom in Qingdaom. V primerjavi z leti so hitri vlaki boljša možnost.

Možnost Trajanje Čas prijave Do in od postaj/letališč s taksijem Polne cene vozovnic Točnost
Hitri vlaki 3–5 ur 1 uro vnaprej 1½ ure skupaj 36 USD za najcenejši sedež v drugem razredu Vedno točen
Leti 1½ ure 2 uri vnaprej 3 ure skupaj 258 USD za ekonomski sedež Preprosto vpliva na vreme