Vlaki Fuzhou-Yiwu

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Trenutno med Fuzhoujem in Yiwujem vozi 13 parov hitrih vlakov. Trajanje vožnje s hitrim vlakom je le približno 3 ure. En vlak z običajno hitrostjo vozi tudi iz Fuzhouja v Yiwu.

Hitri vlaki Fuzhou–Yiwu

Hitra dejstva

  • Razdalja: 522–623 kilometrov (324–387 milj)
  • terminali: Južna železniška postaja Fuzhou / železniška postaja Fuzhou, železniška postaja Yiwu
  • Trajanje: 3–4 ½ ure
  • Glavna postajališča: Šangrao, Jinhua

Urniki hitrih vlakov Fuzhou–Yiwu

(Posodobljeno 24. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
D3236 08:24 12:36 4 h 12 min
G1638 12:58 15:43 2 h 45 min
G1640 17:55 20:56 3 h 1 min
G1660 18:49 21:47 2 h 58 min
  • Prosimo, upoštevajte: Zgoraj našteti vlaki so le nekateri izmed tistih, ki obratujejo. Urnik je samo za vašo referenco.
  • Če želite posodobljene vozne rede, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali pa iščete prek naše storitve China Highlights .

Urniki hitrih vlakov Yiwu do Fuzhou

(Posodobljeno 24. aprila 2020)



Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
D3211 07:47 11.30 3 h 43 min
G1655 11.00 13:58 2 h 58 min
G1637 16:59 20:20 3 h 21 min
G1677 18.30 21:35 3 h 5 min

Cene vozovnic za vlak za visoke hitrosti Fuzhou–Yiwu

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
819 JPY (136,5 $) ¥ 437 (73 $) ¥ 259,5 (43 $)

Fuzhou–Yiwu Normal-Speed Train

Hitra dejstva

  • terminali: Železniška postaja Fuzhou, železniška postaja Yiwu

Urnik vlakov z normalno hitrostjo Fuzhou–Yiwu

(Posodobljeno 24. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
K526 13:17 00:02 naslednji dan 10 h 45 min

Prosimo, upoštevajte: Če želite posodobljen razpored, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali iščete prek naše storitve za vozovnice za vlak China Highlights .

Cene vozovnic za vlak z normalno hitrostjo Fuzhou–Yiwu

Mehko spanje Hard Sleeper Trdi sedež
¥ 276 (46 $) ¥ 183 (31 $) ¥ 113 (19 $)