Urnik vlakov Huangshan

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Vlaki do in iz Huangshana

Vlak št. Mesto prihoda odp. Čas - Arr. Čas Razdalja (KM) Prospektna cena
K155
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Nanjing (JiangSu) Nanjing - 16:28 0 nič
Ma'anshan Maanshan 18.00 18:03 78 nič
Wuhu Wuhu 18:50 18:55 125 nič
Xuancheng Xuancheng 19:44 19:47 189 nič
Jixixian Okrožje Jixi 22:03 22:10 321 nič
Huangshan Huangshan 23:03 23:08 371 nič
Jingdezhen Jingdezhen 01:39 01:43 538 nič
Yingtan Yingtan 03:49 04:04 696 nič
Xinyu Xinyu 06:38 06:42 942 nič
Pingxiang Pingxiang 08:04 08:08 1067 nič
Zhuzhou Zhuzhou 09:14 09:29 1148 nič
Xiangtan Xiangtan 09:55 09:58 1174 nič
Loudi Loudi 11:17 11:23 1273 nič
Xinhua Xinhua 12:40 12:43 1366 nič
Huaihua Huaihua 15:51 16:04 1588 nič
Juping Juping 17:37 17:43 1708 nič
Kaili Carey 19:46 19:53 1857 nič
Guiyang Guiyang 22:23 22:50 2045 nič
Anshun Anshun 00:14 00:19 2142 nič
Liuzhi Šest vej 01:07 01:11 2198 nič
Liupanshui Liupanshui 02:38 02:55 2294 nič
Xuanwei Xuanwei 04:38 04:42 2425 nič
Qujing Qujing 05:55 05:59 2526 nič
Kunming Kunming 08:30 - 2683 nič
Kunming 16.28 - 08.30 2683 KM Trdi sedež:41 USD
Hard Sleeper:69 USD
Mehko spanje:109 USD
K156
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Kunming Kunming - 17:50 0 nič
Qujing Qujing 19:33 19:37 157 nič
Xuanwei Xuanwei 20:50 20:58 258 nič
Liupanshui Liupanshui 22:37 23:07 389 nič
Anshun Anshun 01:13 01:21 541 nič
Guiyang Guiyang 02:45 03:00 638 nič
Kaili Carey 05:50 05:58 826 nič
Juping Juping 08:24 08:34 975 nič
Huaihua Huaihua 10:20 10:40 1095 nič
Xinhua Xinhua 13:50 13:55 1317 nič
Loudi Loudi 15:19 15:25 1410 nič
Xiangtan Xiangtan 16:55 16:59 1509 nič
Zhuzhou Zhuzhou 17:46 18:01 1535 nič
Pingxiang Pingxiang 18:53 18:57 1616 nič
Xinyu Xinyu 20:16 20:20 1741 nič
Yingtan Yingtan 22:45 22:58 1987 nič
Jingdezhen Jingdezhen 01:13 01:17 2145 nič
Huangshan Huangshan 04:06 04:09 2312 nič
Jixixian Okrožje Jixi 04:58 05:04 2362 nič
Xuancheng Xuancheng 06:54 06:58 2494 nič
Wuhu Wuhu 07:48 07:54 2558 nič
Ma'anshan Maanshan 08:34 08:37 2605 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 09:45 - 2683 nič
Nanjing (JiangSu) 17.50 - 09.45 2683 KM Trdi sedež:41 USD
Hard Sleeper:69 USD
Mehko spanje:109 USD
K161
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Nanjing (JiangSu) Nanjing - 22:37 0 nič
Ma'anshan Maanshan 23:35 23:42 78 nič
Wuhu Wuhu 00:29 00:38 125 nič
Xuancheng Xuancheng 01:27 01:32 189 nič
Ningguo Ningguo 02:08 02:13 2. 3. 4 nič
Jixixian Okrožje Jixi 03:33 03:44 321 nič
Huangshan Huangshan 05:07 05:10 371 nič
Qimen Qimen 06:31 06:38 437 nič
Jingdezhen Jingdezhen 08:45 08:49 538 nič
Lepingshi Mesto Leping 09:31 09:34 586 nič
Wannian Wannian 10:02 10:10 618 nič
Guixi Guixi 10:58 11:05 675 nič
Yingtan Yingtan 11:25 11:40 696 nič
Zixi Zixi 12:59 13:02 769 nič
Guangze lesk 14:03 14:06 813 nič
Shaowu Shaowu 14:42 14:54 843 nič
Shunchang Shunchang 16:43 16:50 934 nič
Laizhou Prihaja na čoln 17:39 17:47 981 nič
Shaxian okrožje Sha 19:05 19:11 1030 nič
Sanming Sanming 19:48 19:52 1056 nič
Yong'an Yongan 21:05 21:21 1105 nič
Zhangping Zhangping 00:26 00:38 1209 nič
Zhangzhou Dong (vzhod) Zhangzhou East 04:05 04:09 1335 nič
Xiamen Xiamen 05:00 - 1390 nič
Xiamen 22.37 - 5.00 1390 KM Trdi sedež:25 USD
Hard Sleeper:43 USD
Mehko spanje:66 ameriških dolarjev
K162
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Xiamen Xiamen - 09:10 0 nič
Zhangzhou Dong (vzhod) Zhangzhou East 10:22 10:31 55 nič
Zhangping Zhangping 12:41 12:53 181 nič
Yong'an Yongan 16:35 16:41 285 nič
Sanming Sanming 17:31 17:35 334 nič
Shaxian okrožje Sha 18:04 18:08 360 nič
Laizhou Prihaja na čoln 19:14 19:21 409 nič
Shunchang Shunchang 20:24 20:33 456 nič
Shaowu Shaowu 22:43 22:51 547 nič
Guangze lesk 23:31 23:35 577 nič
Zixi Zixi 00:35 00:39 621 nič
Yingtan Yingtan 01:44 01:59 694 nič
Jingdezhen Jingdezhen 05:49 05:55 852 nič
Qimen Qimen 07:47 07:51 953 nič
Huangshan Huangshan 09:05 09:08 1019 nič
Jixixian Okrožje Jixi 10:23 10:31 1069 nič
Ningguo Ningguo 11:48 11:51 1156 nič
Xuancheng Xuancheng 12:27 12.30 1201 nič
Wuhu Wuhu 13:24 13:31 1265 nič
Ma'anshan Maanshan 14:11 14:14 1312 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 15:18 - 1390 nič
Nanjing (JiangSu) 09.10 - 15.18 1390 KM Trdi sedež:25 USD
Hard Sleeper:43 USD
Mehko spanje:66 ameriških dolarjev
K177
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Xuzhou Xuzhou - 09:10 0 nič
Suzhou (Anhei) Suzhou 10:01 10:05 74 nič
Bengbu Bengbu 11:04 11:12 164 nič
Hefei Hefei 13:16 13.30 295 nič
Chaohu Chaohu 14:21 14:25 359 nič
Wuhu Wuhu 15:54 16:02 436 nič
Xuancheng Xuancheng 16:55 petih zvečer 500 nič
Ningguo Ningguo 17:36 17:40 545 nič
Jixixian Okrožje Jixi 19:10 19:19 632 nič
Xixian Ona okrožje 19:52 19:55 660 nič
Huangshan Huangshan 20:29 20:34 682 nič
Qimen Qimen 22:13 22:16 748 nič
Jingdezhen Jingdezhen 23:51 23:54 849 nič
Yingtan Yingtan 02:30 02:45 1007 nič
Shunchang Shunchang 07:16 07:19 1245 nič
Laizhou Prihaja na čoln 08:39 08:45 1292 nič
Sanming Sanming 10:17 10:22 1367 nič
Yong'an Yongan 11:22 11:33 1416 nič
Zhangping Zhangping 13:50 14.00 1520 nič
Zhangzhou Dong (vzhod) Zhangzhou East 16:25 16:31 1646 nič
Xiamen Xiamen 18:16 - 1701 nič
Xiamen 09.10 - 18.16 1701 KM Trdi sedež:29 USD
Hard Sleeper:49 USD
Mehko spanje:78 ameriških dolarjev
K178
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Xiamen Xiamen - 21:47 0 nič
Zhangzhou Dong (vzhod) Zhangzhou East 22:34 22:39 55 nič
Zhangping Zhangping 01:10 01:21 181 nič
Yong'an Yongan 04:15 04:23 285 nič
Sanming Sanming 05:13 05:17 334 nič
Laizhou Prihaja na čoln 06:42 06:50 409 nič
Shunchang Shunchang 07:39 07:43 456 nič
Shaowu Shaowu 09:35 09:47 547 nič
Guangze lesk 10:18 10:22 577 nič
Zixi Zixi 11:44 11:48 621 nič
Yingtan Yingtan 13:31 13:47 694 nič
Guixi Guixi 14:05 14:08 715 nič
Wannian Wannian 14:54 15:01 772 nič
Lepingshi Mesto Leping 15:29 15:34 804 nič
Jingdezhen Jingdezhen 16:16 16:20 852 nič
Qimen Qimen 18.30 18:35 953 nič
Huangshan Huangshan 19:43 19:50 1019 nič
Xixian Ona okrožje 20:19 20:22 1041 nič
Jixixian Okrožje Jixi 20:58 21:09 1069 nič
Ningguo Ningguo 23.30 23:34 1156 nič
Xuancheng Xuancheng 00:10 00:14 1201 nič
Wuhu Wuhu 01:04 01:10 1265 nič
Chaohu Chaohu 02:03 02:09 1342 nič
Hefei Hefei 03:05 03:21 1406 nič
Bengbu Bengbu 05:10 05:18 1537 nič
Suzhou (Anhei) Suzhou 06:24 06:28 1627 nič
Xuzhou Xuzhou 07:26 - 1701 nič
Xuzhou 21:47 - 07:26 1701 KM Trdi sedež:29 USD
Hard Sleeper:49 USD
Mehko spanje:78 ameriških dolarjev
K222/K223
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Guangzhou Guangzhou - 09:15 0 nič
Yingde Yingde 10:32 10:35 138 nič
Shaoguan Dong (vzhod) Shaoguan East 11:29 11:35 221 nič
Pingshi Pingshi 12:29 12:31 308 nič
Chenzhou Chenzhou 13:15 13:21 374 nič
Hengyang Hengyang 15:17 15:25 521 nič
Zhuzhou Zhuzhou 16:59 17:11 655 nič
Liling Liling 17:40 17:42 697 nič
Pingxiang Pingxiang 18:08 18:11 736 nič
Yichun Xi (Zahod) Yichun 18:52 18:54 802 nič
Xinyu Xinyu 19:32 19:34 861 nič
Yingtan Yingtan 21:59 22:14 1107 nič
Jingdezhen Jingdezhen 00:46 00:50 1265 nič
Huangshan Huangshan 03:47 03:51 1432 nič
Jixixian Okrožje Jixi 04:40 04:46 1482 nič
Xuancheng Xuancheng 06:36 06:39 1614 nič
Wuhu Wuhu 07:29 07:33 1678 nič
Ma'anshan Maanshan 08:13 08:17 1725 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 09:15 09:26 1803 nič
Yangzhou Yangzhou 11:46 12:08 1904 nič
Taizhou Taizhou 13:00 - 1968 nič
Taizhou 09.15 - 13.00 1968 KM Trdi sedež:33 USD
Hard Sleeper:56 ameriških dolarjev
Mehko spanje:97 USD
K224 / K221
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Taizhou Taizhou - 14:35 0 nič
Yangzhou Yangzhou 15:49 16:01 64 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 18:07 18:19 165 nič
Ma'anshan Maanshan 19:19 19:23 243 nič
Wuhu Wuhu 20.00 20:06 290 nič
Xuancheng Xuancheng 20:55 20:58 354 nič
Jixixian Okrožje Jixi 22:51 22:59 486 nič
Huangshan Huangshan 23:50 23:53 536 nič
Jingdezhen Jingdezhen 02:40 02:44 703 nič
Yingtan Yingtan 04:52 05:07 861 nič
Xinyu Xinyu 07:31 07:35 1107 nič
Yichun Xi (Zahod) Yichun 08:19 08:22 1166 nič
Pingxiang Pingxiang 09:05 09:09 1232 nič
Liling Liling 09:39 09:43 1271 nič
Zhuzhou Zhuzhou 10:15 10.30 1313 nič
Hengyang Hengyang 11:53 12:08 1447 nič
Chenzhou Chenzhou 13:50 13:56 1594 nič
Pingshi Pingshi 14:38 14:41 1660 nič
Shaoguan Dong (vzhod) Shaoguan East 15:38 15:44 1747 nič
Yingde Yingde 16:35 16:39 1830 nič
Guangzhou Guangzhou 18:08 - 1968 nič
Guangzhou 14:35 - 18:08 1968 KM Trdi sedež:33 USD
Hard Sleeper:56 ameriških dolarjev
Mehko spanje:97 USD
K25
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Nanjing (JiangSu) Nanjing - 15:40 0 nič
Ma'anshan Maanshan 16:45 16:49 78 nič
Wuhu Wuhu 17:36 17:42 125 nič
Xuancheng Xuancheng 18:31 18:34 189 nič
Jixixian Okrožje Jixi 20:27 20:35 321 nič
Huangshan Huangshan 21:24 21:27 371 nič
Jingdezhen Jingdezhen 00:06 00:10 538 nič
Lepingshi Mesto Leping 01:15 01:17 586 nič
Yingtan Yingtan 02:44 03:08 696 nič
NanChang Xiangtang 04:25 04:40 812 nič
Ji'an Ji'an 06:58 07:01 1010 nič
Taihe Taihe 07:27 07:29 1044 nič
Ganzhou Ganzhou 09:23 09:27 1196 nič
Dingnan Dingnan 11:22 11:24 1344 nič
Heping mir 11:53 11:55 1381 nič
Longchuan Longchuan 12:43 12:49 1437 nič
Heyuan Heyuan 13:43 13:45 1512 nič
Huizhou Huizhou 14:38 14:41 1592 nič
Dongguan Dong (vzhod) Dongguan vzhod 15:25 15:33 1646 nič
Shenzhen Shenzhen 16:13 - 1707 nič
Shenzhen 15.40 - 16.13 1707 KM Trdi sedež:35 USD
Hard Sleeper:57 USD
Mehko spanje:90 ameriških dolarjev
K26
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Shenzhen Shenzhen - 12:32 0 nič
Dongguan Dong (vzhod) Dongguan vzhod 13:20 13.30 61 nič
Huizhou Huizhou 14:10 14:15 115 nič
Heyuan Heyuan 15:07 15:09 195 nič
Longchuan Longchuan 16:08 16:14 270 nič
Heping mir 17:01 17:11 326 nič
Ganzhou Ganzhou 19.30 19:34 511 nič
Ji'an Ji'an 21:51 21:54 697 nič
NanChang Xiangtang 00:27 00:40 895 nič
Yingtan Yingtan 01:52 02:07 1011 nič
Jingdezhen Jingdezhen 04:57 05:01 1169 nič
Huangshan Huangshan 07:34 07:37 1336 nič
Jixixian Okrožje Jixi 08:27 08:33 1386 nič
Xuancheng Xuancheng 10:59 11:03 1518 nič
Wuhu Wuhu 11:59 12:03 1582 nič
Ma'anshan Maanshan 12:43 12:50 1629 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 13:57 - 1707 nič
Nanjing (JiangSu) 12:32 - 13:57 1707 KM Trdi sedež:35 USD
Hard Sleeper:57 USD
Mehko spanje:90 ameriških dolarjev
K432
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Nanchang Nanchang - 15:02 0 nič
NanChang Xiangtang 15:22 15:24 28 nič
Jinxian Jinxian 15:48 15:51 64 nič
Dongxiang Iti 16:18 16:21 103 nič
Yujiang Yu Jiang 16:35 16:38 123 nič
Yingtan Yingtan 16:54 17:09 144 nič
Guixi Guixi 17:27 17:31 165 nič
Wannian Wannian 18:24 18:28 222 nič
Lepingshi Mesto Leping 18:56 19.00 254 nič
Jingdezhen Jingdezhen 19:48 19:54 302 nič
Qimen Qimen 21:49 21:52 403 nič
Huangshan Huangshan 23:45 23:55 469 nič
Jixixian Okrožje Jixi 00:44 00:53 519 nič
Xuancheng Xuancheng 03:03 03:08 651 nič
Wuhu Wuhu 04:03 04:09 715 nič
Ma'anshan Maanshan 04:53 04:57 762 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 06:16 06:25 840 nič
Yangzhou Yangzhou 08:16 - 941 nič
Yangzhou 15:02 - 08:16 941 KM Trdi sedež:19 USD
Hard Sleeper:32 USD
Mehko spanje:49 USD
K434/K431
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Yangzhou Yangzhou - 12:42 0 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 14:37 15:11 101 nič
Ma'anshan Maanshan 16.30 16:34 179 nič
Wuhu Wuhu 17:26 17:35 226 nič
Xuancheng Xuancheng 18:42 18:47 290 nič
Jixixian Okrožje Jixi 20:54 21.00 422 nič
Huangshan Huangshan 22:02 22:07 472 nič
Qimen Qimen 23:20 23:23 538 nič
Jingdezhen Jingdezhen 01:11 01:15 639 nič
Lepingshi Mesto Leping 01:57 01:59 687 nič
Yingtan Yingtan 04:03 04:17 797 nič
Dongxiang Iti 04:45 04:48 838 nič
Jinxian Jinxian 05:15 05:18 877 nič
NanChang Xiangtang 05:45 05:56 913 nič
Nanchang Nanchang 06:16 - 941 nič
Nanchang 12:42 - 06:16 941 KM Trdi sedež:19 USD
Hard Sleeper:32 USD
Mehko spanje:49 USD
K45
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Pekingu Pekingu - 11:15 0 nič
Langfang Bei (sever) Langfang sever 12:05 12:07 74 nič
Tianjin Xi (Zahod) Tianjin West 12:55 12:57 148 nič
Jinghai Jinghai 13:24 13:26 191 nič
Cangzhou Cangzhou 14:09 14:11 264 nič
Botou Botou 14:37 14:39 303 nič
Wuqiao Wuqiao 15:27 15:29 355 nič
Dezhou Teksas 15:53 15:55 377 nič
Jinan Jinan 17:19 17:28 495 nič
Taishan Tarzan 18:18 18:20 568 nič
Xuzhou Xuzhou 21:08 21:18 814 nič
Bengbu Bengbu 23:04 23:12 978 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 01:15 01:28 1162 nič
Ma'anshan Maanshan 02:35 02:39 1240 nič
Wuhu Wuhu 03:21 03:25 1287 nič
Xuancheng Xuancheng 04:14 04:18 1351 nič
Jixixian Okrožje Jixi 06:40 06:46 1483 nič
Huangshan Huangshan 07:35 07:39 1533 nič
Jingdezhen Jingdezhen 10:33 10:37 1700 nič
Yingtan Yingtan 12:46 13:01 1858 nič
Guangze lesk 14:57 15:03 1975 nič
Shaowu Shaowu 15:34 15:40 2005 nič
Shunchang Shunchang 17:08 17:11 2096 nič
Nanping Nanping 18:29 18:34 2171 nič
Fuzhou Fuzhou 21:50 - 2331 nič
Fuzhou 11.15 - 21.50 2331 KM Trdi sedež:37 USD
Hard Sleeper:62 USD
Mehko spanje:98 ameriških dolarjev
K46
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Fuzhou Fuzhou - 18:15 0 nič
Minqing Minqing 19:38 19:44 51 nič
Nanping Nanping 21:39 21:46 160 nič
Shunchang Shunchang 23:04 23:09 235 nič
Shaowu Shaowu 00:37 00:49 326 nič
Guangze lesk 01:20 01:25 356 nič
Yingtan Yingtan 03:26 03:40 473 nič
Jingdezhen Jingdezhen 06:04 06:10 631 nič
Huangshan Huangshan 09:18 09:21 798 nič
Jixixian Okrožje Jixi 10:10 10:16 848 nič
Xuancheng Xuancheng 12:08 12:11 980 nič
Wuhu Wuhu 13:02 13:09 1044 nič
Ma'anshan Maanshan 13:50 13:54 1091 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 14:54 15:02 1169 nič
Bengbu Bengbu petih zvečer 17:08 1353 nič
Suzhou (Anhei) Suzhou 18:09 18:13 1443 nič
Xuzhou Xuzhou 19:09 19:19 1517 nič
Taishan Tarzan 21:59 22:01 1763 nič
Jinan Jinan 22:58 23:07 1836 nič
Dezhou Teksas 00:37 00:39 1954 nič
Cangzhou Cangzhou 01:42 01:45 2067 nič
Tianjin Xi (Zahod) Tianjin West 03:03 03:08 2183 nič
Pekingu Pekingu 05:07 - 2331 nič
Pekingu 18:15 - 05:07 2331 KM Trdi sedež:37 USD
Hard Sleeper:62 USD
Mehko spanje:98 ameriških dolarjev
K68/K69
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Fuzhou Fuzhou - 14:02 0 nič
Minqing Minqing 15:06 15:09 51 nič
Nanping Nan (jug) Nanping jug 17:04 17:12 155 nič
Jianyang Jianyang 18:48 19:07 252 nič
Wuyishan Wuyishan 20:07 20:11 304 nič
Yingtan Yingtan 23:58 00:24 474 nič
Lepingshi Mesto Leping 02:41 02:44 584 nič
Jingdezhen Jingdezhen 03:36 03:59 632 nič
Huangshan Huangshan 06:47 06:51 799 nič
Jixixian Okrožje Jixi 08:13 08:49 849 nič
Xuancheng Xuancheng 11:13 11:21 981 nič
Wuhu Wuhu 12:28 12:37 1045 nič
Chaohu Chaohu 13.30 13:34 1122 nič
Hefei Hefei 14:31 14:43 1186 nič
Huainan Huainan 15:59 16:03 1281 nič
Fuyang Fuyang 18:03 18:18 1407 nič
Guoyang Guoyang 19:17 19:25 1483 nič
Huaibei Huaibei 20:54 20:58 1568 nič
Xuzhou Xuzhou 22:18 22.30 1630 nič
Zaozhuang Xi (zahod) Zaozhuang West 23:17 23:19 1698 nič
Yanzhou Yanzhou 00:35 00:37 1793 nič
Taishan Tarzan 01:32 01:42 1876 nič
Jinan Jinan 02:38 02:46 1949 nič
Zibo Zibo 03:52 03:54 2059 nič
mesto Qingzhou Qingzhou 04:20 04:22 2102 nič
Weifang Weifang 04:54 04:56 2159 nič
Gaomi visoka gostota 05:40 05:42 2244 nič
Qingdao Qingdao 06:53 - 2342 nič
Qingdao 14:02 - 06:53 2342 KM Trdi sedež:38 USD
Hard Sleeper:64 USD
Mehko spanje:100 USD
K70/K67
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Qingdao Qingdao - 19:20 0 nič
Gaomi visoka gostota 20:26 20:28 98 nič
Weifang Weifang 21:26 21.30 183 nič
mesto Qingzhou Qingzhou 22:02 22:05 240 nič
Zibo Zibo 22:33 22:36 283 nič
Jinan Jinan 00:01 00:14 393 nič
Yanzhou Yanzhou 01:58 02:00 549 nič
Zoucheng Zoucheng 02:16 02:18 570 nič
Zaozhuang Xi (zahod) Zaozhuang West 03:49 03:52 644 nič
Xuzhou Xuzhou 04:51 05:03 712 nič
Huaibei Huaibei 06:09 06:22 774 nič
Guoyang Guoyang 07:26 07:34 859 nič
Fuyang Fuyang 08:53 09:10 935 nič
Huainan Huainan 10:36 10:40 1061 nič
Hefei Hefei 12:07 12:22 1156 nič
Chaohu Chaohu 13:11 13:19 1220 nič
Wuhu Wuhu 14:18 14:26 1297 nič
Xuancheng Xuancheng 15:26 15:31 1361 nič
Jixixian Okrožje Jixi 17:23 17:29 1493 nič
Huangshan Huangshan 18:18 18:22 1543 nič
Jingdezhen Jingdezhen 21:08 21:12 1710 nič
Lepingshi Mesto Leping 21:53 21:56 1758 nič
Yingtan Yingtan 23:25 23:40 1868 nič
Wuyishan Wuyishan 03:06 03:16 2038 nič
Nanping Nan (jug) Nanping jug 06:09 06:15 2187 nič
Minqing Minqing 07:46 07:50 2291 nič
Fuzhou Fuzhou 09:25 - 2342 nič
Fuzhou 19.20 - 09.25 2342 KM Trdi sedež:38 USD
Hard Sleeper:64 USD
Mehko spanje:100 USD
K782/K783
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Šanghaj Šanghaj - 12:40 0 nič
Kunshan Kunshan 13:13 13:16 49 nič
Suzhou Suzhou 13:40 13:44 84 nič
Wuxi Wuxi 14:12 14:16 126 nič
Changzhou Changzhou 14:43 14:47 165 nič
Danyang Danyang 15:27 15:31 209 nič
Zhenjiang Zhenjiang 15:51 15:55 237 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 16:51 17:13 301 nič
Zhonghuamen Vrata Zhonghua 17:41 17:48 334 nič
Ma'anshan Maanshan 18:36 18:40 379 nič
Wuhu Wuhu 19:33 19:39 426 nič
Xuancheng Xuancheng 20:39 20:44 490 nič
Jixixian Okrožje Jixi 23:07 23:13 622 nič
Huangshan Huangshan 00:19 00:25 672 nič
Qimen Qimen 01:36 01:43 738 nič
Jingdezhen Jingdezhen 04:20 04:25 839 nič
Lepingshi Mesto Leping 05:16 05:28 887 nič
Wannian Wannian 05:56 06:32 919 nič
Guixi Guixi 08:05 08:14 976 nič
Yingtan Yingtan 08:43 - 997 nič
Yingtan 12.40 - 08.43 997 KM Trdi sedež:19 USD
Hard Sleeper:33 USD
Mehko spanje:51 USD
K784/K781
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Yingtan Yingtan - 14:52 0 nič
Guixi Guixi 15:11 15:15 enaindvajset nič
Wannian Wannian 16:16 16:20 78 nič
Lepingshi Mesto Leping 16:53 16:59 110 nič
Jingdezhen Jingdezhen 17:41 17:50 158 nič
Qimen Qimen 20.00 20:03 259 nič
Huangshan Huangshan 21:14 21:27 325 nič
Jixixian Okrožje Jixi 23:36 23:42 375 nič
Xuancheng Xuancheng 01:58 02:01 507 nič
Wuhu Wuhu 02:51 02:57 571 nič
Ma'anshan Maanshan 04:02 04:10 618 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 05:29 05:46 696 nič
Zhenjiang Zhenjiang 06:25 06:29 760 nič
Danyang Danyang 06:47 06:51 788 nič
Changzhou Changzhou 07:24 07:42 832 nič
Wuxi Wuxi 08:09 08:13 871 nič
Suzhou Suzhou 08:41 08:54 913 nič
Šanghaj Šanghaj 10:33 - 997 nič
Šanghaj 14:52 - 10:33 997 KM Trdi sedež:19 USD
Hard Sleeper:33 USD
Mehko spanje:51 USD
K8409
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Huaibei Huaibei - 07:18 0 nič
Gora Qinglong Gora Qinglong 07:43 07:45 14 nič
Suzhou (Anhei) Suzhou 08:26 08:55 52 nič
Guzhen Guzhen 09:23 09:26 99 nič
Bengbu Bengbu 10.00 10:23 142 nič
Hefei Hefei 12:18 12:36 273 nič
Chaohu Chaohu 13:25 13:35 337 nič
Wuhu Wuhu 14:34 14:42 414 nič
Xuancheng Xuancheng 15:35 15:45 478 nič
Ningguo Ningguo 16:21 16:25 523 nič
Jixixian Okrožje Jixi 17:54 18:02 610 nič
Xixian Ona okrožje 18:29 18:36 638 nič
Huangshan Huangshan 19:15 - 660 nič
Huangshan 7:18 - 19:15 660 KM Trdi sedež:14 USD
Mehki sedež:21 USD
K8410/K8407
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Huangshan Huangshan - 08:40 0 nič
Xixian Ona okrožje 09:05 09:09 22 nič
Jixixian Okrožje Jixi 09:36 09:44 petdeset nič
Ningguo Ningguo 11:02 11:11 137 nič
Xuancheng Xuancheng 11:47 11:50 182 nič
Wuhu Wuhu 12:40 12:47 246 nič
Chaohu Chaohu 13:41 13:45 323 nič
Hefei Hefei 14:43 14:56 387 nič
Bengbu Bengbu 16:49 17:19 518 nič
Suzhou (Anhei) Suzhou 18:31 18:43 608 nič
Huaibei Huaibei 19:32 19:52 660 nič
Fuyang Fuyang 22.00 - 821 nič
Fuyang 8.40 - 22.00 821 KM Trdi sedež:17 USD
Mehki sedež:26 USD
K8418/K8419
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Šanghaj Šanghaj - 21:24 0 nič
Kunshan Kunshan 21:57 22:01 49 nič
Suzhou Suzhou 22:25 22:29 84 nič
Wuxi Wuxi 22:57 23:10 126 nič
Changzhou Changzhou 23:37 23:41 165 nič
Danyang Danyang 00:08 00:13 209 nič
Zhenjiang Zhenjiang 00:33 00:37 237 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 01:21 01:34 301 nič
Ma'anshan Maanshan 02:52 02:56 379 nič
Wuhu Wuhu 03:40 03:46 426 nič
Xuancheng Xuancheng 04:35 04:41 490 nič
Ningguo Ningguo 05:17 05:23 535 nič
Jixixian Okrožje Jixi 07:19 07:25 622 nič
Xixian Ona okrožje 08:24 08:28 650 nič
Huangshan Huangshan 09:05 - 672 nič
Huangshan 21:24 - 09:05 672 KM Trdi sedež:14 USD
Mehki sedež:26 USD
K8420/K8417
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Huangshan Huangshan - 20:45 0 nič
Xixian Ona okrožje 21:24 21:33 22 nič
Jixixian Okrožje Jixi 22.00 22:16 petdeset nič
Ningguo Ningguo 00:07 00:11 137 nič
Xuancheng Xuancheng 00:47 00:53 182 nič
Wuhu Wuhu 01:46 01:54 246 nič
Ma'anshan Maanshan 02:36 02:40 293 nič
Nanjing (JiangSu) Nanjing 03:53 04:10 371 nič
Zhenjiang Zhenjiang 04:49 04:53 435 nič
Danyang Danyang 05:11 05:56 463 nič
Changzhou Changzhou 06:25 06:29 507 nič
Wuxi Wuxi 06:56 07:00 546 nič
Suzhou Suzhou 07:32 07:36 588 nič
Kunshan Kunshan 08:00 08:03 623 nič
Šanghaj Šanghaj 08:45 - 672 nič
Šanghaj 20:45 - 08:45 672 KM Trdi sedež:14 USD
Mehki sedež:22 USD
6091
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Jixixian Okrožje Jixi - 07:00 0 nič
Xixian Ona okrožje 07:57 08:04 28 nič
Huangshan Huangshan 08:36 08:39 petdeset nič
Qimen Qimen 10:31 10:33 116 nič
Zhitan Chitan 11:58 12.00 173 nič
Fugang Fugang 12:22 12:24 189 nič
Fuliang Plavajoči žarek 12:48 12:50 209 nič
Jingdezhen Jingdezhen 13:00 - 217 nič
Jingdezhen 7.00 - 13.00 217 KM Trdi sedež:3 USD
6092
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Jingdezhen Jingdezhen - 14:25 0 nič
Fuliang Plavajoči žarek 14:35 14:41 8 nič
Fugang Fugang 15:06 15:08 28 nič
Zhitan Chitan 15:31 15:33 44 nič
Qimen Qimen 16:58 17:02 101 nič
Huangshan Huangshan 18:47 18:50 167 nič
Xixian Ona okrožje 19:23 19:26 189 nič
Jixixian Okrožje Jixi 20:10 - 217 nič
Jixixian 14.25 - 20.10 217 KM Trdi sedež:3 USD
7101
postaja Postaje v kitajščini Čas prihoda Oddelek Čas Razdalja (km) Skupni čas
(hh:mm)
Nanjing (JiangSu) Nanjing - 05:32 0 nič
Zhonghuamen Vrata Zhonghua 05:58 06:06 33 nič
Ma'anshan Maanshan 06:53 06:58 78 nič
Wuhu Wuhu 07:46 07:52 125 nič
Xuancheng Xuancheng 09:07 09:15 189 nič
Ningguo Ningguo 10:21 10:32 2. 3. 4 nič
Jixixian Okrožje Jixi 13:21 13:29 321 nič
Xixian Ona okrožje 14:08 14:15 349 nič
Huangshan Huangshan 15.00 - 371 nič
Huangshan 5.32 - 15.00 371 KM Trdi sedež:4 USD

Vozni red vlakov za druga večja mesta