Vlaki Luoyang-Nanjing

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Železniška pot Luoyang–Nanjing povezuje dve prestolnici provinc Henan in Jiangsu. Dnevno vozi 30 parov vlakov, od tega je 19 parov hitrih. Najkrajše trajanje potovanja je 3 ure 34 minut z vlakom G1938 od železniške postaje Luoyang Longmen do železniške postaje Nanjing South.

Hitri vlaki Luoyang–Nanjing

Hitra dejstva

  • Razdalja: 834 kilometrov (518 milj)
  • terminali: železniška postaja Luoyang Longmen, Južna železniška postaja Nanjing
  • Trajanje: 3½-6 ur
  • Glavna postajališča: Luoyang, Hefei, Nanjing

Urniki hitrih vlakov Luoyang do Nanjing

(Posodobljeno 1. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
G1812 08:07 12:07 4 h
G1918 11:04 15:08 4 h 4 min
G1884 15:13 18.00 4 h 2 min
G1938 16:34 20:08 3 h 34 min
D308 21:48 03:27 5 h 39 min
  • Prosimo, upoštevajte: Urnik je samo za vašo referenco.
  • Če želite posodobljene vozne rede, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali pa iščete prek naše storitve China Highlights .

Urniki hitrih vlakov Nanjing do Luoyanga

(Posodobljeno 1. aprila 2020)



Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
D306 01:55 08:05 6 h 10 min
G1970 07:39 11:46 4 h 7 min
G1882 10:25 14:14 3 h 49 min
G1924 13:17 17:22 4 h 5 min
G1940 18:21 22:14 3 h 53 min

Cene vozovnic za hitri vlak Luoyang–Nanjing

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
1209–1277 ¥ (172–182 $) 625,5–668,5 ¥ (89–96 $) ¥ 253–417 (36–55 $)

Vlaki normalne hitrosti Luoyang–Nanjing

Hitra dejstva

Urnik vlakov z normalno hitrostjo Luoyang do Nanjing

(Posodobljeno 1. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
Z42 01:34 08:59 7 h 25 min
T114 04:30 13:05 8 h 35 min
K1538 12:19 23:45 11 h 26 min
K736 19:34 07: 25 + 1 11 h 51 min
K558 22:41 09: 38 + 1 10 h 57 min
  • Prosimo, upoštevajte: Urnik je samo za vašo referenco.
  • +1 pomeni, da boste prispeli drugi dan.
  • Če želite posodobljene vozne rede, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali pa iščete prek naše storitve China Highlights .

Urnik vlakov z normalno hitrostjo od Nanjing do Luoyanga

(Posodobljeno 1. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
Z376 12:47 22:12 9 h 25 min
T112 15:40 00: 31 + 1 8 h 51 min
K2666 18:26 07: 25 + 1 12 h 59 min
Z216 21:21 04: 47 + 1 7 h 26 min
Z304 23:51 08: 15 + 1 8 h 24 min

Cene vozovnic za običajni vlak Luoyang–Nanjing

Mehko spanje Hard Sleeper Mehki sedež Trdi sedež
¥ 336 (48 $) ¥ 217 (31 $) ¥ 196 (28 $) ¥ 112 (16 $)

Kako izbrati vrste sedežev na hitrem vlaku

Kot lahko vidite v zgornji tabeli vozovnic za hitre vlake, se cene razlikujejo za različne razrede, tudi znotraj istega razreda. Ali veste, kakšne so razlike v sedežih med njima? Vzemite si minuto in preberite spodnje informacije:

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
  • Najbolj luksuzno
  • 3 sedeži v vrsti (2+1)
  • VIP salon na postaji
  • Popolnoma ležeča
  • Brezplačen obrok na nekaterih vlakih
  • Televizorji z ravnim zaslonom
  • Na voljo vtičnica
  • Udobna vožnja
  • 4 sedeži v vrsti (2+2)
  • Delno ležeča
  • Zložljiva miza, blazina in naslon za noge
  • Na voljo vtičnica
  • Najbolj dostopna
  • 5 sedežev v vrsti (3+2)
  • Pogosto gneča
  • Na voljo vtičnica

Za nadaljnje branje:

Kako izbrati med vrstami vlakov in razredi sedežev na Kitajskem .