Vlaki Nanchang-Fuzhou

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Trenutno med Nanchangom in Fuzhoujem vozi 28 parov vlakov, vključno s 23 pari vlakov za visoke hitrosti in šestimi pari vlakov z normalno hitrostjo. Trajanje potovanja s hitrim vlakom je le približno 3 do 3½ ure, zato vam toplo priporočamo, da namesto s hitrim vlakom razmislite o enem od teh.

Hitri vlaki Nanchang–Fuzhou

Hitra dejstva

  • Razdalja: 547–618 kilometrov (340–384 milj)
  • terminali: Železniška postaja Nanchang West, železniška postaja Fuzhou
  • Trajanje: 3–3 ½ ure
  • Glavna postaja: Fuzhou

Urniki hitrih vlakov Nanchang do Fuzhou

(Posodobljeno 22. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
D3303 07:06 10:43 3 h 37 min
G5314 08:13 11:09 2 h 56 min
G1758 16:44 19:45 3 h 1 min
G1696 19:06 22:02 2 h 56 min

Če želite posodobljene vozne rede, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali iščete prek naše storitve China Highlights .



Razporedi vlakov za visoke hitrosti Fuzhou–Nanchang

(Posodobljeno 22. aprila 2020)

1965 leto kače
Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
D2242 06:56 10:26 3 h 30 min
G2046 08:53 11:47 2 h 54 min
D3264 15:36 19:14 3 h 38 min
D3304 19:19 22:58 3 h 39 min

Cene vozovnic za hitri vlak Nanchang do Fuzhouja

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
830,5–1163 JPY (119–166 $) ¥ 443–622 (37–89 $) 263–387,5 ¥ (25–56 $)

Vlaki z normalno hitrostjo Nanchang–Fuzhou

Hitra dejstva

  • terminali: Železniška postaja Fuzhou, železniška postaja Nanchang, železniška postaja Nanchang West
  • Trajanje: 4–10 ½ ur
  • Glavna postaja: Fuzhou

Urnik vlakov z običajno hitrostjo od Nanchanga do Fuzhouja

(Posodobljeno 22. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
K803 07:06 16:56 9 h 50 min
K1315 08:29 16:28 7 h 59 min
T305 13:56 19:51 5 h 55 min
Z391 14:02 18:02 4 h

Prosimo, upoštevajte: Urnik je samo za vašo referenco. Če želite posodobljene vozne rede, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali iščete prek naše storitve China Highlights .

Urniki vlakov z normalno hitrostjo Fuzhou–Nanchang

(Posodobljeno 22. aprila 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
T306 08:36 14:25 5 h 49 min
Z392 10:15 14:18 4 h 3 min
K30 15:14 01: 40 + 1 10 h 26 min
K804 20:45 05: 44 + 1 8 h 59 min

Prosimo, upoštevajte: +1 pomeni, da boste prispeli drugi dan.

Cene vozovnic za vlak z običajno hitrostjo od Nanchanga do Fuzhouja

Mehko spanje Hard Sleeper Trdi sedež
205–233 ¥ (33–37 $) ¥ 133–152 (21–24 $) 75–86 ¥ (11–13 $)

Potovalni nasveti

Prosimo, bodite pozorni na postaje, ko se vozite s hitrim vlakom v Nanchangu, saj vozijo na dveh različnih postajah.

če ste rojeni leta 2016, katero je vaše kitajsko horoskopsko znamenje?

Ker je potovanje s hitrim vlakom tako kratko, odsvetujemo let. Trajanje potovanja na letu je skoraj 2 uri, letalska vozovnica pa je približno 788 CNY. Poleg tega morate upoštevati čas, potreben za prihod na letališča in z njih.

Informacije o postaji

Od železniške postaje Nanchang West do centra mesta je približno 18 kilometrov (11 milj). Če vzamete taksi, stane približno 50 CNY in traja približno 30 minut. Za prihod do postaje uporabite naslednji javni prevoz:

  • Javni avtobusi: 233, 503, 512, 522, 707 in 708
  • Avtobusi: hitri hitri avtobusni liniji 1 in 2, letališki avtobus linija 1
  • Metro linija: 2