Vlaki za visoke hitrosti Šanghaj-Taizhou

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Hitri vlaki Šanghaj–Taizhou vozijo na železniški postaji Šanghaj Hongqiao in železniški postaji Taizhou z odhodom od 6.00 do 17.58. Čas potovanja je približno 3 ure. Taizhou je obalno mesto v provinci Zhejiang. Ta železniška pot je dolga 470 kilometrov (291 milj). Vozovnica drugega razreda od Šanghaja do Taizhouja stane od 25 do 29 USD.

Osnovni podatki

  • Razdalja: 470 kilometrov (291 milj)
  • terminali: Železniška postaja Šanghaj Hongqiao (postaja Šanghaj Hongqiao), železniška postaja Taizhou (železniška postaja Taizhou)
  • Trajanje: 1½ do 3½ ure
  • Glavna postajališča: Šanghaj Hongqiao, Hangzhou East, Ningbo, Ninghai, Taizhou

Urnik hitrih vlakov Šanghaj–Taizhou

(Posodobljeno 15. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
G7541 06:00 09:10 3 h 10 min
D2287 07:02 10:26 3 h 24 min
D2285 09:05 12:31 3 h 26 min
D2281 10:28 13:35 3 h 7 min
G7599 11:10 14:12 3 h 2 min
G1673 11:56 15:26 3 h 30 min
D3141 13:19 16.30 3 h 11 min
G7521 16:43 20:03 3 h 20 min
G7525 17:58 21:09 3 h 11 min
  • Skupno 30 hitrih vlakov iz Šanghaja v Taizhou. Zgoraj navedeni vlaki so nekateri izmed njih. Zgornji urnik je samo za vašo referenco. Oglejte si najnovejše vozne rede od Šanghaja do Taizhoua.

Urnik vlakov za visoke hitrosti iz Taizhoua v Šanghaj

(Posodobljeno 15. marca 2020)



Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
G7572 07:45 11:06 3 h 21 min
G7506 08:27 11:36 3 h 9 min
G7576 08:55 12:10 3 h 15 min
G7508 09:25 12:27 3 h 2 min
G7516 13:07 16:11 3 h 4 min
G7792 14:52 18:13 3 h 21 min
D3132 16:56 20:34 3 h 38 min
D2284 17:20 20:44 3 h 24 min
G7536 20:28 23:18 2 h 50 min
  • Več kot 20 hitrih vlakov iz Taizhoua v Šanghaj. Zgoraj navedeni vlaki so nekateri izmed njih. Zgornji urnik je samo za vašo referenco. Oglejte si posodobljene vozne rede Taizhou – Šanghaj.

Cene vozovnic za hitri vlak Šanghaj–Taizhou

Vrsta vlaka Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
G Vlak 604 JPY (86 $) ¥ 322 (46 $) ¥ 197 (28 $)
Vrsta vlaka Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
D Vlak - ¥ 327 (47 $) ¥ 200 (29 $)

Druge priljubljene železniške poti iz Šanghaja