Vlaki Shijiazhuang-Jinan

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Med Shijiazhuangom in Jinanom vozi devetnajst parov vlakov, vključno s 13 pari vlakov za visoke hitrosti in šestimi pari vlakov z normalno hitrostjo. Trajanje vožnje s hitrim vlakom je le približno 2 uri.

Hitri vlaki Shijiazhuang–Jinan

Hitra dejstva

  • Razdalja: 298–904 kilometrov (185–562 milj)
  • Terminali: železniška postaja Shijiazhuang, železniška postaja Jinan / vzhodna železniška postaja Jinan
  • Trajanje: 1½-2½ ure
  • Glavna postaja: Dezhou

Urniki hitrih vlakov Shijiazhuang do Jinan

(Posodobljeno 8. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

G2059



07:20

09:18

1 h 58 min

G2053

13:06

14:56

1 h 50 min

G53

15:49

17:33

1 h 44 min

G2089

18:35

naslednje leto konja

20:22

1 h 47 min

Upoštevajte: zgoraj navedeni vlaki so le nekateri od tistih, ki obratujejo. Urnik je samo za vašo referenco.

Če želite posodobljene vozne rede, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali iščete prek naše storitve China Highlights .

Urniki hitrih vlakov Jinan do Shijiazhuang

(Posodobljeno 8. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

G1842

08:58

11:14

2 h 16 min

G2094

12:46

15:01

2 h 15 min

G2062

17:23

19:44

2 h 21 min

G2060

20:01

22.00

1 h 59 min

2009 leto katere živali

Cene vozovnic za hitri vlak Shijiazhuang do Jinana

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred

331–360 ¥ (47–52 $)

177–192,5 ¥ (26–28 $)

¥ 110–119 (16–17 $)

Vlaki z normalno hitrostjo Shijiazhuang–Jinan

Hitra dejstva

  • Terminali: železniška postaja Jinan / železniška postaja Daminghu, severna železniška postaja Shijiazhuang
  • Trajanje: 3½–6½ ur
  • Glavna postaja: Dezhou

Urnik vlakov z normalno hitrostjo Shijiazhuang do Jinan

(Posodobljeno 8. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

Z268

00:44

04:27

sadje za kitajsko novo leto

3 h 43 min

K1216

14:36

21:15

6 h 39 min

K1286

17:14

21:38

4 h 24 min

K882

23:47

04: 03 + 1

4 h 16 min

Prosimo, upoštevajte: urnik je samo za vašo referenco. Če želite posodobljene vozne rede, lahko uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali iščete prek naše storitve China Highlights .

+1 pomeni, da boste prispeli drugi dan.

Urniki vlakov z normalno hitrostjo od Jinana do Shijiazhuanga

(Posodobljeno 8. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

K884

00:21

04:59

4 h 38 min

K1288

06:22

11:26

5 h 4 min

Z270

22:52

02: 39 + 1

ognjeni prašič kitajski zodiak

3 h 47 min

K1334

23:48

03: 45 + 1

3 h 57 min

Cene vozovnic za običajni vlak Shijiazhuang do Jinana

Mehko spanje Hard Sleeper Trdi sedež

140,5–175,5 ¥ (22–28 $)

92,5–115,5 ¥ (15–19 $)

46,5–64,5 ¥ (7–10 $)

Potovalni nasvet

Če bi radi imeli privez za krajši počitek, se lahko odločite za enega od vlakov Z, ki so najhitrejši vlaki normalne hitrosti. Trajanje potovanja je le približno 3½ ure.

Informacije o postaji

Železniška postaja Daminghu se nahaja v središču mesta Jinan, približno 500 metrov od slikovitega območja Daminghu. Če nameravate obiskati to območje, lahko razmislite o uporabi vlaka, ki odpelje ali prispe na železniško postajo Daminghu.