Vlaki Wuhan - Nanchang

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Železniška pot Wuhan–Nanchang povezuje dve sosednji provinci Hubei in Jiangxi. Na tej progi dnevno vozi več kot 40 parov vlakov.

Vlaki za visoke hitrosti Wuhan–Nanchang

Hitra dejstva

  • Razdalja: 376 kilometrov (234 milj)
  • Trajanje: 2-3 ure
  • Terminali: železniška postaja Wuhan, Železniška postaja Nanchang / Zahodna železniška postaja Nanchang
  • Glavne postaje: Wuhan, Nanchang

Urnik vlakov za visoke hitrosti od Wuhana do Nanchanga

(Posodobljeno 4. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

G2035



07:30

09:32

2 h 2 min

G487

15:28

17:21

1 h 53 min

kitajske jedi s slikami

D3223

17:16

20:15

2 h 59 min

D2235

18:40

21:08

2 h 28 min

Upoštevajte: to so le nekateri vlaki, ki vozijo. Zgornji urnik je samo za vašo referenco. Če želite posodobljene vozne rede, uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali iščite prek naše storitve za vozovnice za vlake China Highlights .

Urniki hitrih vlakov Nanchang do Wuhan

(Posodobljeno 4. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

G640

08:15

10:21

2 h 6 min

D2232

12:23

14:53

2 h 30 min

D296

14:36

17:14

2 h 38 min

G2036

17:55

20:12

2 h 17 min

iz hongkonga v makao

Cene vozovnic za hitri vlak Wuhan–Nanchang

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred

¥ 321,5 (46 $)

¥ 171 (25 $)

¥ 107 (16 $)

Vlaki z normalno hitrostjo Wuhan–Nanchang

Hitra dejstva

  • Trajanje: 3-9 ur
  • Terminali: železniška postaja Wuchang, železniška postaja Nanchang / železniška postaja Nanchang West
  • Glavne postaje: Wuhan, Nanchang

Urnik vlakov z normalno hitrostjo od Wuhana do Nanchanga

(Posodobljeno 4. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

Z332

00:33

04:20

3 h 47 min

K1276

10:45

15:15

4 h 30 min

T128

21:26

00: 57 + 1

3 h 31 min

K122

23:54

05: 01 + 1

5 h 7 min

Prosimo, upoštevajte: zgornji urnik je samo za vašo referenco.

festival lunine lune 2021

+1 pomeni, da boste prispeli drugi dan.

Če želite posodobljene vozne rede, uporabite iskalno orodje na vrhu te strani ali iščite prek naše storitve za vozovnice za vlake China Highlights .

Urnik vlakov z običajno hitrostjo od Nanchanga do Wuhana

(Posodobljeno 4. maja 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje

T145

01:53

10:34

8 h 41 min

Z391

10:45

13:49

3 h 4 min

K121

18:21

22:46

4 h 25 min

K353

19:20

23:54

4 h 34 min

Cene vozovnic za vlak z normalno hitrostjo od Wuhana do Nanchanga

Mehko spanje Hard Sleeper Trdi sedež

¥ 168 (24 $)

¥ 112 (16 $)

51,5 JPY (8 $)

Potovanje s hitrim vlakom

Z razvojem kitajskega železniškega omrežja za visoke hitrosti vlaki vozijo veliko hitreje kot prej. V času, ko vlak z običajno hitrostjo potuje v eno smer, lahko hitri vlak opravi pot v obe smeri.

Cena vozovnice je tudi stroškovno učinkovita (vozovnica v drugem razredu je 107 CNY (16 USD)). Zelo priporočljivo je, da se za potovanje med Wuhanom in Nanchangom vzamete s hitrim vlakom.

Morda vas zanima kako z vlakom na Kitajskem .